INFORMACJE O FIRMIE :

Firma "WĘGLOSTAL" powstała w 1991 roku. Siedziba nasza mieści się w Radomiu,
ul. Janiszewska l. Na początku dostarczała głównie węgiel i stal odbiorcom na terenie naszego miasta i okolic. Szybko jednak zakres jej działalności się rozszerzał ze szczególnym naciskiem na rozwój działu materiałów budowlanych. Miało na to wpływ wiele czynników - głównym było oczywiście szybko rozwijające się budownictwo indywidualne.

Sam rozwój budownictwa nie zapewniłby jednak tak szybkiego rozwoju firmy jaki miał miejsce w naszym przypadku. Aby skutecznie konkurować z innymi, wyrastającymi jak grzyby po deszczu, hurtowniami o podobnym asortymencie należało zaoferować coś ekstra. Główne czynniki, które przesądziły o sukcesie WĘGLOSTALu to:

::: Szybkie i co najważniejsze - terminowe dostawy materiałów bezpośrednio do klienta; co to oznacza wie każdy, kto kiedykolwiek budował - oznacza to szybką i bezproblemową budowę, bez zbędnych przestojów i związanych z nimi kosztami i nerwami;
::: Ceny - od lat staramy się by oferowane przez nas materiały budowlane były sprzedawane po możliwie najniższych cenach. Zyski osiągamy poprzez duże, hurtowe ilości sprzedawanych towarów a nie przez wysokie marże. Jesteśmy w Radomiu i okolicach znani z tego, że najtaniej jest w WĘGLOSTALu!

::: Staranny dobór dostawców - trudno jest konkurować na wymagającym rynku budowlanym tylko za pomocą coraz niższych cen, ważny jest także taki dobór dostawców i asortymentu, aby zapewnić jak najlepszą jakość przy rozsądnej cenie; na liście dostawców WĘGLOSTALu znaleźli się czołowi producenci materiałów budowlanych. Z roku na rok jest ich coraz więcej.

 


 

created by